• وبلاگ : نوشت گاه ميم سين
 • يادداشت : همراه اجباري
 • نظرات : 0 خصوصي ، 6 عمومي
 • درب کنسرو بازکن برقی

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  چه ميزبان جالبي... خوشمان آمد.
  در مسلک ايراني ما تعارفات جزء پيچيده ترين رفتارهاي ماست، بعد از نوجواني زمان زيادي برد تا بفهمم بين آنچه ديگران مي گويند و آنچه در ذهنشان مي گذرد تفاوت هست و چطور بفهمم زبان تنشان را و نيتشان را، اما چيزي که تا کنون فهميده ام و ان را پيچيده تر کرده اين است که فهم آن در انسانهاي مختلف با هم فرق دارد
  من معمولا تعارف بودن يا واقعي بودن يک دعوت را از روي قوي بودن صدا يا ضعيف بودن آن تشخيص مي دهم، اگر قويا ابراز شود واقعي است، اما در کل شناخت قبلي از رفتارهاي اشخاص بسيار کمک کندده است.
  در کل چيز بسيار بديست اين تعارفات
  + صاحبه 
  صد البته اصفهان بهترين شهر ايرانه! البته بعد از رشت
  + صاحبه 
  حاج آقا منم واقعا از اين همه مهمون نوازي شما گيجم! بس که آدم مسلموني کم مي بينه توي اين دوره و زمونه!
  اون بنده خدا هم حتما همينقدر شوکه بود! باور کنيد!!!
  در رابطه با خشکي زاينده رود هم ، ما که عيد رفته بوديم کاملا خروشان بود! احتمالا مديران باتدبير اصفهاني بي خودي آب رو گل نمي کنن. شهرتون نمونه ست. بسيار زيبا و آبرومند براي مهمانان خارجي. فقط يه کم عرض خيابوناش کمه که مطمئنم اصفهانيا واسه اونم يه فکري مي کنن.يک ناقلايي هستن اين همشهرياي شما... ما که بهشون افتخار مي کنيم.

  پاسخ

  خب زاينده رود طرفاي ما هميشه آب داشته و داره. همين الآنشم آب داره. منتها خيلي کم. شهر اصفهان که خشک خشکه!يادتون نره که اصفهان بهترين و مترقي ترين شهر ايران هست! و استان اصفهان ايضا بهترين استان کشور! (يک اصفهاني به تمام معنا ناسيولايست)